Asit Havuz Ve Kazanlar

Asit Havuz Ve Kazanlar, imalatımızda istenilen ölçülerde sizlere uygun ebatlarda üretimini yaptırmaktayız. Asit Havuz ve kazanlar konusunda firmamız öncü bir firmadır. Firmamız sizlere özel çözümler sunmaktadır. Projeler konusunda Düşmez Polyester firmamızı arayabilir yada herhangi bir projeniz hakkında fikir alabilirsiniz. Asit kazanlar ve havuzların kaplama ve izolasyonu şirketimizin tecrübeli bilgi sahibi eleman mühendislerince çok daha ucuza profesyonel işçilik çözümü sunabilmektedir. Profesyonel elemanlarımız sizlere proje anlamında ne yapmanız konusunda yönlendirebilir. Asit havuz ve kazanlar konusunda ekonomik fiyatlar ve profesyonel işçilik istiyorsanız eğer firmamızla iletişim kurunuz.,

Kullandığımız hammadde ve imalat sürecindeki üretim içeriği nedir? Gelişmiş Kimyasal Maddelere ve Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Reçineler ile yapılmaktadır. Profil gömmeleri dışarıdan desteklenerek profillerin asitlerden etkilenmemesi için tekrar kaplama aşamasından geçirilerek saklanması sağlanıp, tam donanımlı asit ve bazların tümünden etkilenmesini önlediğimiz mükemmel ürün eldesi almaktayız. Asit ortamındaki kazan, galvaniz, sac, depo, kuyu, herhangi bir zemin mesela betonarme beton zemin ve havuz gibi  tüm zeminler uygun polyester reçinesi Vinil ester ile uzun yıllar korozyon çürüme ve kimyasal dayanımı sağlamaktadır. İstenilirse epoksi tarzında zemin uygulama kaplama izolasyon yapmaktayız. Asit ortamındaki tüm işleriniz sorunsuz ve rahat profesyonel olmasını istiyorsanız firmamızla iletişime geçiniz.

Hazır Asit havuz ve kazanlar; Korozif ortamlara dayanımlı, mekanik değerleri yüksek, esneme ve çekme mukavemeti sağlamlık bakımından özel olarak tasarlanmaktadır Ayrıca İmalatını yaptığımız Asit Kazan ve Havuzlar; Diğer uygulamalara göre kürlenme zamanla kavlama atmosfer koşullarına karşı uzun yıllar özelliğinden korumaktadır.

Asit havuz ve kazan imalatımız dışında, Var olan Galvaniz, Alüminyum saç veya Beton kazan ve havuzlara özel asit etkilerine dayanıklı Ctp Polyester Kaplama izolasyon çalışması yapılmaktadır. Piyasada rakip olarak adlandırılan sürme esaslı malzemeler, bitümlü kaplamalar, sprey uygulamaları, vb. izolasyonlar Asit havuzu uygulamasında CTP cam takviyeli polyester kaplamanın vermiş olduğu dayanıklılığı sağlayamamaktadır.

Asit Deposu Asit Deposu Ctp Kaplama Asit Kazan Kaplama Asit Kuyusu ctp Polyester Kaplama

Asit Pota İzolasyon Asit Havuzu Kaplama Asit Tankı İmalat Kurulum Ve Uygulama

fiberglass izolasyon Asit uygulama İşleri Asit Yüzey İzolasyon

Asit Zemin Kaplama Asidik Zeminlerin Kaplaması Betonarme- BETON Asit Zemin Yalıtım

HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR VE BÖLGELER Tıklayınız.

ASİT HAVUZLARI ASİT TANKLARI İMALATI & CTP POLYESTER KAPLAMA VE İZOLASYONU

SU ARITMA TESİSLERİNİN DEPO İMALATI &POLYESTER CTP KAPLAMASI

POLYESTER & FİBERGLASS & CTP İMALATLARI

CTP SAKSI İMALATI ÖZEL PROJELER POLYESTER FİBERGLAS PEYSAJ SAKSILARI

BETON KALIPLARI TAMİRAT VE İMALATLARI FİBERGLASS&POLYESTER&CTP KARDELEN ÇİÇEKLERİ

CTP KAPLAMA İŞLERİ FİBERGLAS İZOLASYON POLYESTER ÜRÜN İMALATI

POLYESTER SAKSI İMALATLARI POLYESTER SU DEPOSU İMALATI ELOKSAL HAVUZ CTP KAPLAMA

ÇATI VE DERE İZOLASYONU SU YALITIMI TERS TAVAN ÇALIŞMALARI TEKNE TAMİRATI

CTP POLYESTER SÜTÜN KALIP İMALATI POLYESTER PLAKA LAR

CTP ASİT TANK İMALATI FİBERGLASS KAPLAMA POLYESTER DÖKÜM polyester fiber ürün imalati

 

DEKORATİF-DÜZ-KARE-SİLİNDİRİK-DİKDÖRTGEN SAKSI YAPIMI

ASİT ZEMİN KAPLAMA.

Asit Havuz Ve Kazanlar

 


 

Copyright © 2000 - 2016  (DÜŞMEZ POLYESTER FİBERGLASS ) materyallerin izinsiz kullanımı ve kopyalanması yasaktır.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1. KISIM OSMANGAZİ CADDESİ NO:16 MERKEZ-TOKAT

info@dusmezpolyester.com

İzolasyon, kaplama, yalıtım, kalıp, üretim, imalat

Gsm: 0 (507) 406 35 32